HEMEN BAŞVUR!

BELARUS VİZESİ

Belarus Vizesi almak isteyenler için sunmuş olduğumuz hizmet sayesinde Belarus Vizesi başvuru işlemleri ve gerekli evraklar konusunda merak ettiğiniz her türlü bilgi ulaşmanızı sağlamaktayız. Detaylı bilgi almak için lütfen telefon desteği alınız.

Belarus vize konusunda ülkemizle anlaşma sağlamış olmasından dolayı vizesiz ziyaret edilebilen bir ülkedir. Ancak vizesiz seyahatin belli bir süresi ve sınırları var. Süre fazlalaşınca vize alabilmek için belirli şartların yerine getirilmesi gerekiyor. Türk vatandaşları, 30 günü aşmamak kaydıyla bir girişli vizesiz ziyaret hakkına sahipler. Bundan uzun sürecek ziyaretler ve ticari ziyaretler için vize alınması şarttır.

Turistik ya da ticari olarak vize başvuru yapacaksanız; standart gerekli evrakların yanında bazı konulara dikkat etmelisiniz. Turistik amaçlı gidecekseniz; Belarus’dan otelden yaptırdığınız rezervasyon kâğıdının ve gidiş dönüş uçak biletinizin yanınızda olması önemlidir. Basit gibi görünen bu detaylar, vize görevlisinin sizin ülkenize geri döneceğinize inanmasını sağlayacaktır. Başvuru formunu eksiksiz olarak mümkünse Rusça ya da İngilizce olarak son olarak Türkçe olarak doldurabilirsiniz. Vize başvurunuzda ziyaret tarihlerini özenle doldurunuz. Çünkü bu tarihler sonradan değiştirilemeyecektir. Belarus’da 5 iş gününden fazla kalacaksanız; Polis makamına kayıt yaptırmanız gerektiğini unutmayınız. Eğer ziyaretiniz süresince otelde kalacaksanız; muhtemelen oteller bu kaydı sizin adınıza yapacaktır.

Hızlı ve kolay bir şekilde vize randevusu almak için aşağıdaki formu doldurun!

Diğer Ülkeler